Velkommen til Ultrafilter webshop, Logg inn eller registrer degLogg ut

DK NO SE FI
Billede: 2767 EU

Kontaktinformasjon

Ultrafilter Scandinavia tilbyr et bredt spekter av filtreringsprodukter for trykkluft, væsker og gass. Vi har varehus i Danmark, og herfra distribuerer vi alle våre produkter til Skandinavia og de baltiske landene. Ultrafilter Scandinavia er en del av ultrafilter-gruppen. Produksjonen er i Tyskland, og vi har flere datterselskaper i Europa.

Kontaktinformasjon

+45 82 30 30 20

VAT. 32931472

Åpningstider

Mandag - torsdag: 8.00 - 17.00

Fredag: 8.00 - 15.00

Bankinformasjon

Nordfynsbank

Reg. 6863 konto. 0001046775

IBAN.: DK1668630001046775

BIC/SWIFT.: NSBKDK21024

  • Ultrafilter Skandinavien ApS
  • Sunekær 1
  • 5471 Søndersø
  • Denmark
  • VAT. 32931472
BygningKontorLager

Ansatte

Per Johnsen

Per Johnsen

CEO / Project Manager

Kan hjelpe med alle aspekter av trykkluft, vann og prosessfiltrering, nitrogen og oksygengeneratorer.

+45 82 30 30 20

per.johnsen@ultra-filter.com
Thomas Pedersen

Thomas Pedersen

Sales Assistant

Kan hjelpe til med trykkluft, vann og prosessfiltrering.

+45 82 30 30 20

thomas.pedersen@ultra-filter.com
Jesper Staal

Jesper Staal

Sales Assistant

Kan hjelpe til med trykkluft, vannfiltrering og nitrogen- og oksygengeneratorer.

+45 82 30 30 20

jesper.staal@ultra-filter.com
Søs Dahlhus

Søs Dahlhus

Regnskapsfører

Står for vår regnskap og er nyttig med spørsmål.

+45 82 30 30 20

accounting@ultra-filter.com
Mikkel Søder

Mikkel Søder

Multimedia Designer

+45 82 30 30 20

mikkel.soder@ultra-filter.com
Gilbert Davidsen

Gilbert Davidsen

Grafiker

+45 82 30 30 20

info@ultra-filter.com
Jan Forss

Jan Forss

Sales Engineer (Sverige)

Ansvarlig for salg og veiledning for svenske kunder.

+46 (0) 76 796 3020

jan.forss@ultra-filter.com
Marko Kulmala

Marko Kulmala

Sales Engineer (Finland)

Ansvarlig for salg og veiledning for finske kunder.

+358 50 31 31 232

marko.kulmala@ultra-filter.fi
Andrej Chagur

Andrej Chagur

Baltic Area Executive Director

Ansvarlig for salg og veiledning for kunder i de baltiske landene.

+372 54 00 42 93

andrej.chagur@ultra-filter.com